Druhá PomocWelcome to my blog

Odporúčané aplikácie

Publikované 16.03.2016 v 22:01 v kategórii Denníček, prečítané: 122x

Ahojte : ) 
Takže, už som sa oficiálne vrátila k blogovaniu a mám tu hneď článok odporúčané aplikácie. Ešte pred písaním musím poďakovať všetkým, čo ma podporovali pred tým hnusným heckerom a písali krásne komenty či už na môj blog alebo na Sophien blog. No, ale poďme k článku. 
Môj mobil ( samsung galaxy j5 inač super mobil ) mám rozdelený do rôznych priečinkov. Prvý priečinok sú Games ( hry ) a tam mám : subway surf, piano tiles, kids doodle, fish with attitude, home 3d design, beepz a slovensko-anglický slovník. Všetko toto vrelo odporúčam.
Ďalší priečinok je photo a tam sa nachádza: instagram ( moj je dn12lka ), snapchat ( dn12lka ), a vivavideo. Taktiež odporúčam.
A posledný priečinok volám appky a tam je : viber, bubleloggy, avast cleanup a avas batery saver odporúčam naozaj sú to kvalitné aplikácie. A v tom to priečinku je aj applock a asi momentálne najpouživanejšia aplikácia v mojom mobile je denný tréning. O tej to by som vám chcela niečo napísať. Už dlhšiu dobu som chcela začať cvičiť ale nemám čas lebo mám 4 krúžky a bežne vyučko do pol tretej. Chcela som si niečo rýchlo stiahnúť a schudnúť a táto appka mi skutočne prirástla k srdcu. Máte tam možnosť na čo presne chcete cvičiť, video a tiež vám to ukazuje kolko kalórií ste spálili. Nwm či sa toto dá stiahnuť aj na iphony ale na androidy urcite.
Tak snáď sa Vám tento článok páčil a pomohla som Vám pri výbere nejakých aplikácii.
An ☺

Komentáre

Celkom 1 komentár

 • Clara Oswald 29.03.2016 v 13:52 Dobréé ja mám v mobile bordel a málo pamäte :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?